Gdzie spędzić Walentynki w odległej galaktyce?

Twoja druga (niekoniecznie) lepsza połówka jest już znudzona tradycyjną kolacją i wyjściem do kina? Domek w górach przy kominku też nie wywołuje przyspieszonego bicia serca? Któreś z Was ma chorobę morską (lub zwyczajnie za mały portfel) i rejs dookoła świata odpada? Doskonale trafiliście, bowiem w naszej ofercie znajdziecie (bardziej lub mniej) oryginalne miejsca, w których możecie przeżyć ten dzień osób psychicznie chor… tzn. zakochanych, za rozsądną cenę!

Co może być bardziej romantycznego od wspólnego oglądania zachodu słońca? Oglądanie zachodu dwóch słońc! Podczas naszej ekskluzywnej wycieczki na Tatooine możecie poczuć się jak Luke Skywalker czy Ben Kenobi na wygnaniu! Dojazd na odpowiednią półkę skalną lub wydmę we własnym zakresie, ale nasze biuro oferuje pośrednictwo w wynajmie eopie lub banthy! Firma nie ponosi odpowiedzialności za odwodnienie, udar, zagubienie na pustyni czy atak Tuskenów.

end4

Słucham? Druga połówka nie lubi piasku, bo jest „szorstki i wszędzie włazi”? Nawet nie wiesz, ilu klientów ma podobny problem! W takim razie proponuję uroczą planetę Naboo, miejsce z piękną architekturą, historią i ogromem zacisznych dolin, gdzie nad brzegiem jeziora można szeptać słodkie słówka. Tajemnicą poliszynela jest, że pewna znana para VIPów wzięła ślub w tamtejszej Krainie Jezior, za niewielką opłatą możemy zorganizować fakultatywną wycieczkę w to miejsce, a nawet zorganizować kapłana!

naboo

Za szybko na małżeństwo? Rozumiem, rozumiem… To może romantyczny spacer wśród obłoków? Proszę sobie to wyobrazić – eleganckie miasto zawieszone w powietrzu, spowite chmurami, miejsce spotkań elit i ludzi o wyrafinowanym guście, a pośród nich Wy. W przerwach między poznawaniem restauracji i kasyn Miasta w Chmurach można udać się na taras, bądź wynająć śmigacz i skryć w obłokach. Te wszystkie atrakcje czekają na Was na Bespinie.

bespin

Trochę zbyt wykwintnie? Żaden problem! W naszej ofercie mamy też coś, co zadowoli nieco mniej wymagających klientów. Polecam planetę Spira znaną ze swoich hoteli i plaż. Na jednej z tysięcy wysp znajdziecie wszystko, czego zapragniecie! Wolicie hotel z gośćmi z całej galaktyki? A może trochę bardziej elitarnych towarzyszy? Kilka kurortów jest znanych z obsługi dygnitarzy Imperium oraz Nowej Republiki. Istnieje też możliwość wynajęcia małej wysepki tylko dla siebie. Jeśli słynne plaże Spiry były odpowiednie dla jednego z najbardziej znanych Jedi – Kyle’a Katarna, to na pewno będą odpowiednie również dla Was!

spira

A może zafundujecie sobie wycieczkę do galaktycznego centrum, planety-metropolii, Coruscant? Znajdziecie tam wszystko, czego szukacie, a po wykwintnej restauracji możecie się wybrać do Galaktycznej Opery, gdzie występują największej sławy artyści. Oprócz tego niezliczone ilości innych atrakcji, jak sklepiki, zoo, czy ekstremalne przeżycia na niższych poziomach (biuro nie odpowiada za obrażenia doznane podczas tego ostatniego)!

Galaxies_Opera_House

Ok, ok, rozumiem. Miało być tanio. Faktycznie, zwiedzanie butików, restauracji i opery do tanich nie należy… Co prawda nie jestem pewien, na ile nowoczesną parą jesteście, ale zaryzykuję i zaproponuję Zeltros. Ten ojczysty świat Zeltronów może okazać się rajem. W kantynie Paradise zajmą się Wami jedne z najatrakcyjniejszych istot w galaktyce. Drinki, masaże, jacuzzi, ciepłe baseny, wodospady, a wszędzie pełno seksownych Zeltronek i przystojnych Zeltronów. Jeśli nie jesteście o siebie zbyt zazdrośni, to taki weekend pozwoli Wam się w pełni zrelaksować i naładować baterie.

Paradise_(cantina)

To tylko kilka ofert przygotowanych na bieżąco, wiem wiem, wybór jest ciężki i trzeba go przemyśleć razem z drugą połową. Proponuję wziąć nasz katalog, gdzie znajduje się jeszcze więcej ekscytujących miejsc! Pamiętajcie też, że promocja walentynkowa niedługo się kończy, zatem radzę nie zwlekać z wyborem!