Konkurs fotograficzny na czterdziestolecie „Star Wars”!

Czterdzieści lat Star Wars to nie tylko idealny moment na to, by świętować, ale także na to, by się pochwalić swoimi fanowskimi łupami – niezależnie od tego, jak długo jesteście fanami, i jak wiele książek, figurek i wszelkiego rodzaju gadżetów macie. Korzystając z tej doskonałej okazji, w imieniu swoim, jak i Wydawnictwa Uroboros zapraszamy Was do konkursu, jakiego jeszcze na Star Wars Extreme nie było: konkursu fotograficznego!

Co trzeba zrobić?

Zadanie jest stosunkowo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie jednej lub kilku rzeczy ze swojej kolekcji (albo i całej kolekcji – czemu nie!), a następnie podzielić się z nami tym zdjęciem w komentarzu pod tym newsem lub w komentarzu pod newsem na Facebooku. Może to być dowolny gwiezdnowojenny przedmiot lub przedmioty, nawet pojedyncza książka czy komiks. Żeby jednak nie było tak łatwo, zdjęcie powinno być w jakiś sposób nietypowe. Oryginalny kadr, ciekawa aranżacja gadżetu lub gadżetów, może nietypowe tło…? Stawiamy na Waszą kreatywność i inwencję twórczą. Naturalnie, im bardziej gwiezdnowojenne zdjęcie, tym lepiej. Jest tylko jedno zastrzeżenie: na zdjęciu nie może znajdować się żadna osoba ani zwierzę. Na wykonanie zadania macie czas do 10 czerwca, do północy.

Nagrody!

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Uroboros mamy dla Was mnóstwo nagród książkowych. A dokładniej rzecz ujmując: wszystkie. Zwycięzca naszego konkursu otrzyma wszystkie dotychczas wydane w Polsce książki Star Wars z nowego kanonu. Nieźle, co? Dla przypomnienia, jest to 12 tytułów, włącznie z wydaną niedawno adaptacją Łotra 1.

Drugie i trzecie miejsce także zostaną nagrodzone, przy czym zdobywca drugiego stopnia podium będzie mógł wybrać 3 książki Star Wars ze wszystkich dotychczas wydanych przez Uroboros, natomiast osoba z trzeciej lokaty będzie mogła wybrać 1 książkę.

Regulamin konkursu

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją poniższego regulaminu.

 1. Organizatorem konkursu jest portal Star Wars Extreme, natomiast fundatorem nagród Wydawnictwo Uroboros, polski wydawca tłumaczeń powieści Star Wars z nowego kanonu.
 2. Konkurs polega na wykonaniu ciekawego lub nietypowego zdjęcia części lub całości swojej kolekcji Star Wars. Fotografia musi zostać opublikowana w komentarzu pod poniższym newsem albo w komentarzu pod tym newsem na Facebooku. Na fotografii nie może się znaleźć żadna osoba ani zwierzę. Minimalna rozdzielczość fotografii to 600×600 pikseli.
 3. Konkurs trwa od 25 maja do 10 czerwca, do północy. Zwycięzcy konkursu zostaną podani w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu, w osobnym newsie.
 4. Nagrodami w konkursie są książki Star Wars wydawnictwa Uroboros. Za zdobycie pierwszego miejsca uczestnik otrzyma wszystkie książki Star Wars wydawnictwa Uroboros wydane dotychczas (stan na 25 maja) w Polsce, czyli 12 pozycji. Za zdobycie drugiego miejsca uczestnik otrzyma do wyboru 3 książki ze wszystkich wydanych, a za trzecie 1 książkę ze wszystkich wydanych.
 5. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz. Udział w konkursie odbywa się poprzez umieszczenie zdjęcia w komentarzu.
 6. Zdjęcia zawierające treści obsceniczne lub niezgodne z polskim prawem zostaną zdyskwalifikowane.
 7. Po ustaleniu wyników, laureaci konkursu zostaną poproszeni o kontakt z redakcją Star Wars Extreme w celu ustalenia adresów wysyłki i wyboru nagród. Dane adresowe niezbędne do wysyłki książek zostaną przekazane Wydawnictwu Uroboros.
 8. Dane imienne uczestników konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie podczas publikacji wyników. W razie, gdyby uczestnik nie chciał, aby jego imię i nazwisko zostało opublikowane, prosimy o zaznaczenie tego w e-mailu. Wówczas podamy jedynie jego/jej nick.
 9. Zwycięzców konkursu wyłoni jury, na które składają się członkowie redakcji Star Wars Extreme.
 10. Zwycięskie zdjęcia, a także wszystkie wybrane przez redakcję Star Wars Extreme zdjęcia zostaną opublikowane na portalu w zbiorczym newsie z wynikami konkursu. Redakcja Star Wars Extreme zastrzega sobie prawo do modyfikacji otrzymanych prac konkursowych.
 11. Redakcja Star Wars Extreme zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu bez podawania przyczyny. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do redakcji Star Wars Extreme.
 12. Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia, dobrej zabawy i… niech Moc będzie z Wami!