Najfajniejsze gwiezdnowojenne prezenty

Święta tuż tuż, więc tym, którzy jeszcze nie wiedzą, co chcą zobaczyć pod choinką, polecam mocno się zastanowić i uważnie przejrzeć poniższy spis. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Lego

Podobno to tylko klocki, ale jest w nich coś magicznego. Pewnie sprawia to fakt, że ułożenie konkretnej budowli lub pojazdu potrafi zająć trochę czasu. W dodatku można z tego zrobić bardzo rodzinną rozrywkę, co w święta jest jak najbardziej wskazane.

klocki lego

Klawiatura

Fanom cierpiącym na nudę i nie przepadającym za szarą rzeczywistością polecam cudowną, gwiezdnowojenną klawiaturę. Co niezwykłego może być w takiej klawiaturze? Otóż jej kolory przywidzą na myśl TORa, na klawiszach są literki w dwóch językach, a podobno są i momenty, kiedy się zaświeci!

klawiatura

Szachy

Dla tych bardziej łebskich osobników z pewnością trafionym prezentem okażą się starwarsowe szachy. Widziałam kilka wzorów figurek i każde z nich wyglądały na majstersztyk, więc nawet jeśli nie macie kompletnego pojęcia, jak się za to zabrać, gwiezdnowojenne wydanie powinno Wam w tym pomóc.

szachy

Pałeczki

Fani bardziej zaznajomieni z chińską kulturą z pewnością zainteresują się pałeczkami do jedzenia o nietuzinkowym wyglądzie. Zastanawialiście się kiedykolwiek jak to jest jeść mieczem świetlnym? Dzięki temu, możecie się przekonać jakie to boskie uczucie, nie oparzając sobie przy tym języka 😉

pałeczki

Lampki

Każdy fan serii Lucasa chciał (albo dalej chce) mieć miecz świetlny. To kolejne marzenie, które da się w pewien sposób spełnić, dzięki lampkom nocnym z wyglądu przypominających właśnie ulubioną broń wszystkich fanów. Do wyboru są wzory imperialne i rebelianckie, różniące się kolorem światła i wzorem klosza.

lampki

Krzesełko

I na koniec absolutna perełka – krzesełko dla prawdziwych nerdów. W skrócie: masz szansę posiedzieć na R2-D2!

krzesełko

lisa