„Fakty z Gwiazdy Śmierci”

Imperialna załogo najlepszej stacji bojowej w galaktyce! Już niedługo oddamy w wasze ręce pierwszy numer hologazety Fakty z Gwiazdy Śmierci. Znajdziecie w nim fascynujące artykuły poświęcone wszystkiemu, czego nie uczą was na rozmaitych szkoleniach, a co może pomóc przetrwać kilka pierwszych tygodni na pokładzie naszego cudu techniki. Dowiecie się również, co jest najgorętszym tematem wśród załogi, doradzimy w kwestiach palących, dostarczymy przedniej rozrywki.

W pierwszym numerze możecie się spodziewać poruszenia takich tematów jak:

Śmieciowe jedzenie? Nietypowe formy życia spotykane na pokładzie. W tym numerze – dianoga

Wmawiali wam, że jak nie będziecie zdrowo odżywiać swoich pupili, nie urosną? Nic bardziej błędnego! Dieta złożona z odpadków, metali, niezidentyfikowanych substancji oraz zabłąkanych rebeliantów służy wielu formom życia. Regularnie podkarmiane, mogą odwdzięczyć się właścicielowi, służąc wiernie jako zwierzątka obronne. W dzisiejszej odsłonie kącika zoologicznego: dianoga!

Poradnik wakacyjny: Scarif

Piękne plaże, ciepłe morze, nowoczesna infrastruktura, starannie wyselekcjonowani żołnierze strzegący twego bezpieczeństwa i doskonale zaopatrzona biblioteka… Czego chcieć więcej? W dzisiejszym numerze przedstawimy najciekawsze miejsca do odwiedzenia na tej rajskiej planecie!

 Który z wybielaczy jest najlepszy? Poradnik dla agentów IBB

Wydaje wam się, że życie agentów Biura Bezpieczeństwa to tylko ciężka praca, wytężona walka z wrażą ideologią? Macie rację – wydaje wam się. (Nie)sławne białe mundurki muszą na co dzień borykać się również z bardziej przyziemnymi problemami. Czy wiecie, jak ciężko jest doprać ten odcień bieli? Nasza redakcja przyjdzie im z pomocą, przedstawiając najnowszy ranking galaktycznych wybielaczy! Nasz ekspert – Ziiig’moonth Chaaizher  – pomógł nam w odpowiednim wyborze.

 Modne szarości i czerń. Tegoroczne trendy w wystroju wnętrz

Zważywszy na to, iż nasz szanowny dyrektor z zawodu jest dy… architektem, znaczy się, możemy założyć, że wystrój naszego zakładu pracy w pełni odpowiada najnowszym trendom w tej dziedzinie. Tylko u nas przeczytacie o tym, dlaczego szarości tak dobrze wpływają na nasze samopoczucie, a czerń jest niezmiennym klasykiem już od wielu lat.

Peleryna – hit czy kit?

Nie trzeba przebywać na stałe w stolicy, by zauważyć, że peleryny stają się bardzo modnym i stylowym dodatkiem, również do munduru. Postanowiliśmy przeprowadzić anonimową ankietę wśród osób odbywających służbę na naszej stacji i poznać waszą opinię na ten temat! Biała czy czarna? Wyniki są… zaskakujące!

Jak go rozpalić, by powiedział o sobie wszystko? Miniporadnik technik przesłuchań

Wydaje ci się, że Twoja nowa sympatia jest kłamliwa niczym szmugler z Korelli? Podejrzewasz, że z panią sierżant od zaopatrzenia rozmawia nie tylko o swojej nowej kurtce mundurowej? Zaprzyjaźniony agent IBB zdradza nam kilka sekretów swojego fachu – żaden nie będzie miał przed tobą sekretów! Żaden!

Jak wyglądać na zajętego, gdy twojemu przełożonemu nic nie wychodzi i szuka ofiary

Wszyscy znamy sytuacje, w których błyskotliwi młodzi oficerowie są poddawani kolejnym próbom przez swoich doświadczonych przełożonych. Czasami jednak potrafią one doprowadzić do niezbyt korzystnego dla naszej gotowości obronnej zmniejszenia liczebności kadry oficerskiej. Podpowiemy wam, co zrobić, jeśli podejrzewacie, że i wasz zwierzchnik może być zanadto nerwowy.

Jak dopasować makijaż do munduru – wersje kolorystyczne dla Floty i Armii

W naszych znakomitych służbach zbrojnych służy również i płeć piękna. Specjalnie dla naszych pań opracowaliśmy kilka zestawów makijaży, które sprawią, że wpadniecie w oko każdemu przełożonemu. Do was należy decyzja, czy rzeczywiście chcecie to zrobić.

Kryształy kyber, czyli biżuteria z mocą

Niegdyś zastrzeżone tylko do użytku dla rycerzy Jedi, dzisiaj kryształy kyber trafiły do mieszkańców Imperium! I chociaż Wydział do Badań nad Bronią Zaawansowaną twierdzi, że ma dla nich własne zastosowania, my wiemy swoje – nic tak nie doda mocy twojemu wizerunkowi jak dobrze dobrana biżuteria!

Tylko u nas!
Nie jestem hipsterem

Ekskluzywny wywiad z Orsonem Krennicem.

Pierwsze wydanie sponsoruje Throatex – tabletki na gardło. Gdy coś cię dusi, nie zastanawiaj się nad przyczynami! Weź Throatex!