Przewodnik galaktycznego turysty – pięć planet, które koniecznie trzeba odwiedzić

Galaktyka jest ogromna i nie brakuje w niej ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Jeśli masz w sobie pasję podróżowania, żyłkę odkrywcy i odrobinę zacięcia do poznawania nowych interesujących zakątków Imperium, wybierz jedną z naszych ofert.

Uwaga! W tym sezonie oferujemy tańsze przeloty – przewoźnicy nie przewidują w przyszłości kolejnych kursów. Nie przegap jedynej w swoim rodzaju okazji!

Geonosis

Naturalne formacje skalne wyrastające nad powierzchnią planety, a także niepowtarzalna podziemna architektura dawnych mieszkańców to niewątpliwie największe atrakcje Geonosis. Teraz, dzięki zdecydowanym działaniom służb Imperium, możesz tam polecieć bez obaw, że staniesz się pożywieniem dla acklaya czy reeka, ulubieńców Geonosjan. Krwiożerczych autochtonów również nie spotkasz, tak więc nie martw się, że będzie to wycieczka z nieprzyjemnym dreszczykiem emocji. Tym, co na ciebie czeka, jest tylko spokój i cisza oraz niezapomniane widoki.

Turystom zapewniamy niezbędne maski gazowe i butle z tlenem.

Jedha

Pasjonują cię dawne kultury? Chcesz zobaczyć świątynie, w których przechowywano kryształy kyber i ogromne posągi niesławnych Jedi? Leć na Jedhę! Niech nie zraża cię surowy klimat księżyca NaJedhy – jedyne, co musisz ze sobą zabrać, to ciepłe i wygodne ubranie. Gwarantujemy, że wrażenia będą niezapomniane.

Zapewniamy przelot w jedną stronę i tanie noclegi w atrakcyjnej lokalizacji – samo centrum Jedha City, w cieniu ISD Dauntless.

Scarif

Jeśli na samą myśl o zimnych piaskach Jedhy dostajesz gęsiej skórki, to może skusi cię gorący klimat Scarif?

Morza szum, złociste plaże i palmy – czego chcieć więcej? Marzącym o ciepłym klimacie i wypoczynku polecamy rajską imperialną placówkę. W cieniu majestatycznej Cytadeli odpoczniesz i zregenerujesz nadwątlone pracą czy stresem siły. A jeśli wolisz spędzać czas aktywnie – przewidzieliśmy i taką możliwość. Polecamy elitarny ośrodek szkoleniowy szturmowców śmierci – tu na pewno nie znajdziesz czasu na nudę!

Alderaan

Jeśli nudzą Cię zabytki i nie przepadasz za piaskiem, mamy dla Ciebie alternatywę! Naturalne piękno, górskie powietrze przesycone zapachem łąk – takie widoki tylko na Alderaanie. Sielski krajobraz i dobre wino sprzyjają duszom marzycielskim, o artystycznym zacięciu. Jeśli więc taką posiadasz, koniecznie musisz dotrzeć na Alderaan. Imperium powita Cię tu z otwartymi ramionami, a kto wie, może pewnego dnia będziesz miał okazję podziwiać pojawiający się nad planetą księżyc?

Endor

Wielbiciele zieleni na pewno będą zachwyceni możliwością zobaczenia puszcz i lasów Endoru. Ogromne drzewa są domem dla autochtonicznej, milusińskiej z wyglądu, ale bardzo krwiożerczej z charakteru, rasy Ewoków. Ale spokojnie, te prymitywne stworzenia nie są w stanie zagrozić imperialnym obywatelom, gdyż na powierzchni Endoru znajduje się garnizon szturmowców. Z nimi na pewno będziesz bezpieczny!

Dodatkowo naszym turystom oferujemy możliwość podziwiania niezapomnianych fajerwerków na nocnym niebie.

To tylko niewielki fragment naszej bardzo bogatej oferty. Z nami dostaniesz się w każdy zakątek Galaktyki – wystarczy, że wskażesz cel podróży, a my na pewno tam cię dowieziemy i zapewnimy niezapomniane przeżycia.

Sponsorem artykułu jest Imperialne Biuro Podróży „Gwiezdna Moc”.