Konkurs na mem muzyczny!

Muzyka to jeden z kluczowych elementów Star Wars – bez niej filmy głównej sagi, ale też spin-offy, nie byłyby tym, czym są. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Nowej nadziei, która oszołomiła pierwszych widzów swym niezwykłym wykorzystaniem orkiestry symfonicznej pod wodzą Johna Williamsa i już od pierwszej minuty seansu wciągnęła w uniwersum odległej galaktyki.

A co powiedzielibyście na możliwość obejrzenia Nowej nadziei z muzyką na żywo? Niedługo polscy fani staną przed możliwością doświadczenia tego niezwykle ciekawego widowiska – w czterech miastach (Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Kraków) w dniach 9-13 października odbędą się takie właśnie koncerty. Jeśli interesuje Was wzięcie udziału w jednym z tych koncertów, możecie oczywiście udać się na tę stronę i zakupić odpowiedni bilet albo… wziąć udział w naszym:

Konkursie na mem muzyczny!

Co należy zrobić? To proste: stworzyć fajny mem łączący temat muzyki i Star Wars. Tyle i aż tyle. Mem należy wrzucić w komentarz pod tym postem na Facebooku i opatrzyć nazwą miasta, w którym chcielibyście zobaczyć koncert. Czas? Od teraz do 6 października, do północy.

My wybierzemy cztery najlepsze memy – jeden na każde miasto – a ich twórcy otrzymają podwójne zaproszenia na seans Nowej nadziei z muzyką na żywo. Dla przypomnienia, projekcja filmu z muzyką w wykonaniu Praskiej Orkiestry Symfonicznej będzie miała miejsce w następujących terminach:

 • 9 października – Kraków – TAURON Arena
 • 10 października – Wrocław – Hala Stulecia
 • 12 października – Gdańsk – ERGO Arena
 • 13 października – Warszawa – Torwar

Regulamin konkursu

Niniejszy regulamin określa zasady konkursu portalu Star Wars Extreme na najlepszy mem muzyczny. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją poniższego regulaminu.

 1. Organizatorem konkursu jest portal Star Wars Extreme, natomiast fundatorem nagród JVS Group Polska, organizator koncertu Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja z muzyką na żywo.
 2. Konkurs polega na wykonaniu mema związanego z muzyką i ze Star Wars. Mem w postaci obrazka musi zostać opublikowany w komentarzu pod tym postem na Facebooku. Minimalna rozdzielczość obrazka to 600×600 pikseli.
 3. Konkurs trwa od 2 do 6 października, do północy. Zwycięzcy konkursu zostaną podani w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia konkursu, w osobnym newsie, który zostanie także zalinkowany na Facebooku.
 4. Nagrodami w konkursie są cztery komplety biletów na koncert Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja z muzyką na żywo, po jeden komplet (dwa bilety) na każde z czterech miast: Warszawę, Gdańsk, Wrocław oraz Kraków.
 5. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz. Udział w konkursie odbywa się poprzez umieszczenie mema w komentarzu pod tym postem.
 6. W komentarzu należy podać nazwę miasta, w którym uczestnik chciałby obejrzeć koncert. Komentarze z memami, które nie zawierają tej informacji zostaną zdyskwalifikowane.
 7. Obrazki zawierające treści obsceniczne (w tym wulgaryzmy) lub niezgodne z polskim prawem zostaną zdyskwalifikowane i natychmiast usunięte.
 8. Po ustaleniu wyników, redakcja Star Wars Extreme nawiąże kontakt z laureatami konkursu za pomocą wiadomości prywatnej na Facebooku, w celu ustalenia szczegółów odbioru/realizacji nagród.
 9. Dane imienne uczestników konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie podczas publikacji wyników.
 10. Zwycięzców konkursu wyłoni jury, na które składają się członkowie redakcji Star Wars Extreme.
 11. Zwycięskie memy, a także wszystkie wybrane przez redakcję Star Wars Extreme memy zostaną opublikowane na portalu w zbiorczym newsie z wynikami konkursu. Redakcja Star Wars Extreme zastrzega sobie prawo do modyfikacji otrzymanych prac konkursowych przed ich publikacją.
 12. Redakcja Star Wars Extreme zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu bez podawania przyczyny. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu i sprawy nim nieregulowane należą do redakcji Star Wars Extreme.
 13. Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia, dobrej zabawy i… niech Moc będzie z Wami!