Powrót Star Wars Extreme!

Jak pamiętacie, pod koniec sierpnia Star Wars Extreme nieoczekiwanie przestało działać. Z powodu nagromadzenia się różnych problemów technicznych, które trapiły nas już od kilku lat, portal przestał poprawnie funkcjonować. Ponieważ jego ratowanie po pewnym czasie okazało się bezcelowe, postanowiliśmy przenieść się na całkowicie nowy, odświeżony, nowoczesny i dostosowany pod nasze konkretne potrzeby serwis. Serwis, który, mamy taką skromną nadzieję, przypadnie Wam do gustu.

Powracamy do Was ze zdwojoną siłą, wprawdzie pod nowym adresemswex.pli nowym logo, w którym klasycznego X-winga zastąpił X-wing T70 z Przebudzenia Mocy, ale pod tą samą nazwą, co zawsze, z identycznym składem osobowym i wciąż niegasnąca pasją do Star Wars. Podobnie jak przed naszą niespodziewaną awarią, tak i teraz będziemy się skupiać na gwiezdnowojennej publicystyce – felietonach, zestawieniach, opiniach, recenzjach, komentarzach do bieżących wydarzeń i artykułach, które nazwaliśmy nieco przewrotnie „galaktycznonaukowymi”. Do tej kategorii trafiają wszystkie szeroko pojęte teksty popularnonaukowe, zarówno w rozumieniu in-universowym, jak i out-universowym.

Oczywiście, to nie oznacza, że zupełnie zanikną u nas tradycyjne newsy, ale będą to głównie wieści dotyczące absolutnie najważniejszych i przełomowych wydarzeń w światku Gwiezdnych wojen. Na potrzeby pozostałych newsów będziemy, tak jak wcześniej, przygotowywać specjalne „przeglądy tygodnia”, z gwiezdnowojennymi informacjami z ostatnich siedmiu dni.

To oczywiście nie wszystko, co dla Was mamy, i co dla Was planujemy, dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin. Gorąco zachęcamy do przeglądania nowego Star Wars Extreme, czytania i komentowania tekstów i… niech Moc będzie z Wami 🙂