Wyniki konkursu fotograficznego na czterdziestolecie „Star Wars”!

Konkurs fotograficzny Star Wars Extreme na czterdziestolecie Star Wars dobiegł końca. W najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że będzie się cieszył aż tak wielką popularnością – na naszą facebookową stronę, a także bezpośrednio na portal trafiło aż 57 zdjęć! Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za podzielenie się z nami widokiem nie tylko ciekawych, różnorodnych kolekcji, ale przede wszystkim ciekawymi zdjęciami tychże kolekcji… lub ich niewielkich części.

Piszę o tym nie bez przypadku, ponieważ w konkursie zwyciężyły fotografie ukazujące właśnie skromne, za to oryginalnie zaprezentowane fragmenty kolekcji.

ogłoszenie
Przedsprzedaż BATTLEFRONT 2! Najbardziej wyczekiwana gra Star Wars tego roku! Jeszcze więcej zawartości i, przede wszystkim, kanoniczna historia opowiedziana w kampanii dla pojedynczego gracza! Iden Versio czeka na Twoje rozkazy! Kup klucz w wersji ORIGIN (wer. angielska).
dalsza część artykułu ↓

I tak oto jest mi niezmiernie miło napisać, że konkurs fotograficzny Star Wars Extreme wygrała…

Justyna Karolina Piechota!

Tym samym Justyna wygrała u nas główną nagrodą, którą są wszystkie dotychczas wydane w Polsce książki Star Wars z nowego kanonu. W imieniu całej redakcji serdecznie gratuluję znakomitego pomysłu i wykonania.

Drugie miejsce i zarazem trzy ze wspomnianych wyżej dwunastu książek wygrał…

Karol Nowak!

Figurki LEGO i książki Star Wars to połączenie, które nie może się nie sprawdzić.

Trzecie miejsce i jedną z dwunastu powieści nowego kanonu zdobywa z kolei…

Piotr Karaszewski!

Prosty i wydawałoby się niczym nie wyróżniający się gadżet z kinowej premiery Łotra 1 pokazany jest w sposób absolutnie przepiękny, nie uważacie?

Laureatów konkursu prosimy o kontakt z redakcją Star Wars Extreme na adres nadiru@o2.pl w celu ustalenia adresów wysyłki i wyboru nagród.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszej zabawie. Żałujemy jedynie, że nie możemy nagrodzić więcej Waszych zdjęć. Dziękujemy również Wydawnictwu Uroboros za wsparcie konkursu swoimi gwiezdnowojennymi książkami. Zachęcamy do ich czytania, a także do częstego odwiedzania naszego portalu i… niech Moc będzie z Wami!

Share on Facebook28Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone


  • Adam Tarmanowski

    Jak zwykle nic i nic.

  • M.T.

    Bardzo pomysłowe zdjęcia. Gratuluję kreatywnym zwycięzcom 🙂