Wyniki konkursu fotograficznego na czterdziestolecie „Star Wars”!

Konkurs fotograficzny Star Wars Extreme na czterdziestolecie Star Wars dobiegł końca. W najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że będzie się cieszył aż tak wielką popularnością – na naszą facebookową stronę, a także bezpośrednio na portal trafiło aż 57 zdjęć! Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za podzielenie się z nami widokiem nie tylko ciekawych, różnorodnych kolekcji, ale przede wszystkim ciekawymi zdjęciami tychże kolekcji… lub ich niewielkich części.

Piszę o tym nie bez przypadku, ponieważ w konkursie zwyciężyły fotografie ukazujące właśnie skromne, za to oryginalnie zaprezentowane fragmenty kolekcji.

I tak oto jest mi niezmiernie miło napisać, że konkurs fotograficzny Star Wars Extreme wygrała…

Justyna Karolina Piechota!

Tym samym Justyna wygrała u nas główną nagrodą, którą są wszystkie dotychczas wydane w Polsce książki Star Wars z nowego kanonu. W imieniu całej redakcji serdecznie gratuluję znakomitego pomysłu i wykonania.

Drugie miejsce i zarazem trzy ze wspomnianych wyżej dwunastu książek wygrał…

Karol Nowak!

Figurki LEGO i książki Star Wars to połączenie, które nie może się nie sprawdzić.

Trzecie miejsce i jedną z dwunastu powieści nowego kanonu zdobywa z kolei…

Piotr Karaszewski!

Prosty i wydawałoby się niczym nie wyróżniający się gadżet z kinowej premiery Łotra 1 pokazany jest w sposób absolutnie przepiękny, nie uważacie?

Laureatów konkursu prosimy o kontakt z redakcją Star Wars Extreme na adres nadiru@o2.pl w celu ustalenia adresów wysyłki i wyboru nagród.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszej zabawie. Żałujemy jedynie, że nie możemy nagrodzić więcej Waszych zdjęć. Dziękujemy również Wydawnictwu Uroboros za wsparcie konkursu swoimi gwiezdnowojennymi książkami. Zachęcamy do ich czytania, a także do częstego odwiedzania naszego portalu i… niech Moc będzie z Wami!