Obi-Wan w „Battlefroncie II” i inne newsy z zeszłego tygodnia

Seriale: Wieści o The Mandalorian brak, jako rekompensatę mamy nowe odcinki Ruchu Oporu. W Polsce premierę miał odcinek Synara’s Score, a w USA The Platform Classic. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Na oficjalnym kanale pojawiły się nowe odcinki Resistance Rewind. [Lisa]

Komiksy: W kraju pojawiła się kolejna pozycja kolekcji DeAgostini pt. Wojny klonów 5. Na świecie natomiast premierę miał 57. zeszyt serii Star Wars. Wrzucamy okładkę, bo zacna:

Gry: W sieci pojawił się zwiastun prezentujący nowy darmowy dodatek do Battlefronta II, a jego najważniejszą zawartością będzie grywalna postaci Obi-Wana Kenobiego oraz nowa mapa – bitwa o Geonosis! Premiera 28 listopada!

Ponadto, zapowiedziano, że abonenci gry The Old Republic otrzymają w grudniu nowego towarzysza dostępnego po ukończeniu rozdziału 9 Knights of the Fallen Empire. Będzie to twi’lekański pirat Paxton Rall. [Jedi Przemo]

Gry towarzyskie – Legion: FFG nie przestaje nas zalewać dodatkami i zapowiedziami do tychże. W tym wypadku chodzi o to drugie, a zapowiedź jest tym milsza, że pierwszy raz w grze zobaczymy coś z Łotra 1. Tym czymś są Jyn Erso oraz rebelianccy Pathfinderzy, którzy towarzyszyli jej w misji na Scarif.

Przy okazji na głównej stronie FFG zapomniano dać informację, że zarówno Palpatine, jak i jego Gwardziści są już dostępni w sprzedaży. [Nadiru]